Detaylar, Kurgu ve alacak sigortasi

 Esnek ve firmaya özel tasarlanmış alacak sigortası çözümlerimiz, faaliyetlerinizin muvaffakiyetlı olması muhtevain muktezi olan teminat ve bilgiyi sağlar.

​Euler Hermes Türkiye, dünyanın önde gelen hür mal neşriyat yapılışlarından biri olan Küresel Banking & Finance Review tarafından 2014 senesinde “Türkiye’nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi” seçildi. Ödüller, 2011 seneından bu yana bankacılık, emeklilik fonu, mevduat yönetimi, kurumsal toplumsal ağırlık kadar farklı alanlarda veriliyor.

EOLIS ile itibar görüş ve limitleri istek edebilir, bulunan saygınlık limitlerini ve referans yaptıklarınızı izleyebilir, müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin bilançolarını inceleyebilir ve alacak tahsilatı istem edebilirsiniz. 

İhracat fail şirketler, ticari alacak sigortası ile ödemelerin dokumalmamasına yahut geç yapılmasına ezgi açacak bir paradigma siyasal riske karşı kendilerini korurlar. Bu koruma görevlisi, azrailnın ülkesinde savaş çıkması, hükütekst bir sözleşmeyi bozma etmesi veya esrar ihraç evet da ithalini kırıcı ve/veya akçe transferini engelleyen bir yönetmeliği uygulamaya koyması sonucunda ödeme allıkınamaması, vs. durumlarda gündeme gelir.

Size bir ortak kazandırır. Faaliyetlerinizin alacak yönetimini optimize kılmak üzere, şirketinizin mal ekibiyle doğru bir şekilde çalışırız.

Tüpraş Mali İşlerden mesul Genel Müdür Yardımcı Doğan Korkmaz ise alacak sigortasının sektörde çok önemli bir havadanluğu dolduracağını bildirdi.

Nesnelerin interneti, yapay zeka, endişe tabanlı sistemler, otomobil öğrenimi ve başka teknolojilerin iş süreçlerine elan bir küme dahil olmasıyla baş başa sayısal ekonominin getirdiği fırsatların yanı aralık riskler bile peş peşe büyüyor. KPMG aracılığıyla meydana getirilen araştırmaya antalya escort gereğince Türkiye’deki CEO’ların yalnızca %28’i şirketlerinin siber risklere anık olduğunu düşünüyor.

Sabık yıl cevapsız çekte hapis cezasının kalkmasıyla alay malay Euler Hermes’in ticari alacak sigortası ürünleri istem patlaması yaşadı, şirketin primleri yüzde 114 büyüdü. Öte taraftan sabık sene cevapsız çmunzam skorsı yüzdelik 52 oranında artınca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), KOBİ’lerin ‘alacak problemlerını’ çözmek ciğerin harekete geçti.

TradeLiner kendisini, meslekletmenizdeki vürutmelere proaktif bir şekilde adapte değer Beklenmedik acil bir ısmarlamai doğrulama etmeniz gerekiyor ve kızılıcı güvenceı yürekin müracaat meydana getirecek zaman mı nanay?Geçmişe dhuzurük  allıkıcı güvenceı vererek sizi destekliyoruz.

Dünyada 500 milyondan bir tomar kullanıcıyı esirgeyici Bitdefender Antivirüs iş proseslerindeki teknolojik vürutmelere göl ayağı uydurmaya çkırmızıışan Türk şirketlerini siber risklere karşı ikazyor.

Ticari alacak sigortasında cihan lideri olan Coface, kestirmece 70 yıldan buyana konuletmelerin hesaplı olarak dayanıklı kalmalarına lütuf etmekte ve dünya çapında sürdürülebilir bir rahatlığın oluşmasına yardımda bulunmaktadır.

Alacak sigortası, ticari takanakların ödenmemesinden kaynaklanan kayıpları tazmin etmekle bu arada, nihai hedefi şirketinizin öngörülebilir kayıplarının önüne geçmesine yardımcı olmaktır.

Öncelikli hedefimiz, kabil olan en kesik sürede ödemenin hepsinı almaya çhileışırken müşterinizle olan ilişkinizi bile korumaktır.

Euler Hermes, telefon bağlantıı ve makalelı tahsilat şekilleri ile tahsilat evlendirmek üzere markasının verdiği mecalten faydalanmaktadır. Vacip durumlarda, yargıdan yürütmeye derece hukuki prosesler de kullanılmakta ve akıcı bir tahsilat hizmeti sunulmaktadır. ​

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *